İnsanoğlunun sağlık için olmazsa olmazı temizliktir. Türkiye 'de ev temizliği ev hanımları için çok önemlidir. Günümüzde yoğun tempoda çalışanlar temizlik konusunda desteğe ihtiyaç duyarlar. Kadınların iş hayatında daha fazla aktif rol oynamasıyla ev temizliği için gündelikçi kadın çalıştırmak belir bir kültür haline gelmiştir. Temizlikçi kadınlar belirli bir müşteri portföyü olduğu için artan yoğun taleplere Temizlik şirketleri cevap vermeya çalışıyor. İyi ve özenli bir temizlik çok vakit alan bir iştir. Kadınların yaşanan zorlukları iyi bildiği bir konudur.  Temizlenecen alanın büyüklüğü harcanan zamanla doğru ortantılıdır.  Kaliteli bir temizlik, hijyenik ve müşteri memnuniyetini bir araya getiren bir hizmettir. Yoğun çalışma hayatında  ev temizliğine vakit ayıramayan müşterilemize Aydınlar Temizlik olarak profesyonel ekimiz ile müşteri odaklı hizmet veriyoruz. Biz temizliğinizi yaparken siz sevdiklerinize daha fazla vakit ayıra bilirsiniz. 

Ev Temizliği Aşamaları; 
Salondan başladığımız temizliğe, yerlerleirn süpürülmesi, camların silinmesi, uygun temizleyicileri ile yerler temizlenir. Avizelerin eşyalarınızın tozu alınır, Çöpler toplanır,  mutfak temizlenir, yerler süpürülür ve silinir. Uygun temizleyicilerle mutfak tezgahı temizlenir, balkon yıkanır. Çamaşırlar yıkanırken yatak odası silinir ve süpürülür. Hijyenik olarak banyo ve tuvalet temizliğini sağlandıktan sonra ev temizliği bitirilir. 

Randevu almak için 0541 640 66 99 veya 0544 373 99 44 nolu irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşarak randevu alabilirsiniz.

 Hizmetlerimiz